crop_original Latest photo galleries

rss_feed Latest News

All Teams Schedule: Week of Oct 21 – Oct 27

Oct 21 Coed Varsity Soccer Adapted at Park Center Adapted Park Center Adapted 5:30 pm | Park Center HS Oct 23 Coed Varsity Soccer Adapted vs. Anoka-Hennepin Anoka-Hennepin 5:30 pm | St. Cloud Apollo H.S. Oct 24 Boys Junior Varsity Cross Country at Alexandria Area High School, Becker High School, Bemidji High School, Brainerd High

All Teams Schedule: Week of Oct 14 – Oct 20

Oct 14 Coed Varsity Soccer Adapted vs. Minnetonka/Wayzata Minnetonka/Wayzata 5:30 pm | St. Cloud Apollo H.S. Oct 15 Boys Junior Varsity Cross Country at Alexandria Area High School, Brainerd High School, Fergus Falls High School, Rocori High School, Sartell High School, Sauk Rapids-Rice High School, St. Cloud Tech High School, Willmar High School Conference Championship

All Teams Schedule: Week of Oct 07 – Oct 13

Oct 07 Boys Varsity Cross Country at Albany High School, Becker High School, Foley High School, Holdingford High School, Rocori High School Invitational @ Albany Golf Course 4:00 pm   Oct 07 Boys Junior Varsity Cross Country at Albany High School, Becker High School, Foley High School, Holdingford High School, Rocori High School Invitational @

All Teams Schedule: Week of Sep 30 – Oct 06

Sep 30 Coed Varsity Soccer Adapted vs. Minneapolis Edison Adapted Minneapolis Edison Adapted 5:30 pm | St. Cloud Apollo H.S. Oct 01 Girls Varsity Tennis at Rocori High School Rocori 4:30 pm | Rocori High School Oct 01 Boys Junior Varsity Soccer at Alexandria Area High School Alexandria Area HS 5:00 pm | Alexandria Area

All Teams Schedule: Week of Sep 23 – Sep 29

Sep 23 Girls Junior Varsity Soccer vs. Bemidji High School Bemidji 5:00 pm | Apollo High School Sep 23 Girls Varsity Soccer vs. Bemidji High School Bemidji 7:00 pm | Apollo High School Sep 23 Boys Varsity Soccer at St. Cloud Tech High School St. Cloud Tech 7:15 pm | St. Cloud Tech H.S. Sep

All Teams Schedule: Week of Sep 16 – Sep 22

Sep 16 Girls Junior Varsity Soccer vs. Becker High School Becker 5:00 pm | Apollo High School Sep 16 Boys Junior Varsity Soccer vs. Delano High School Delano 5:00 pm | Apollo High School Sep 16 Boys Varsity Soccer vs. Delano High School Delano 5:00 pm | Apollo High School Sep 16 Girls Varsity Soccer

All Teams Schedule: Week of Sep 09 – Sep 15

Sep 09 Girls Varsity Tennis at Alexandria Area High School Alexandria Area HS 4:30 pm | Alexandria Area H.S. Sep 09 Boys Junior Varsity Soccer vs. Bemidji High School Bemidji 5:00 pm | Apollo High School Sep 09 Boys Varsity Soccer vs. Bemidji High School Bemidji 7:00 pm | Apollo High School Sep 10 Girls

All Teams Schedule: Week of Sep 02 – Sep 08

Sep 03 Girls Junior Varsity Soccer at Alexandria Area High School Alexandria Area HS 5:00 pm | Alexandria Area HS Sep 03 Boys Junior Varsity Soccer vs. Alexandria Area High School Alexandria Area HS 5:00 pm | St. Cloud Apollo H.S. Sep 03 Girls Freshman Volleyball vs. Fergus Falls High School Fergus Falls 5:45 pm

All Teams Schedule: Week of Aug 26 – Sep 01

Aug 27 Girls Varsity Tennis at Alexandria Area High School, Becker High School Triangular @ Alexandria Area H.S. 3:00 pm | Alexandria Area H.S. Aug 27 Girls Junior Varsity Soccer at Willmar High School Willmar 5:00 pm | Willmar High School Aug 27 Boys Junior Varsity Soccer vs. Willmar High School Willmar 5:00 pm |

All Teams Schedule: Week of Aug 19 – Aug 25

Aug 19 Girls Varsity Tennis at Foley High School, Rocori High School Triangular @ Foley High School 9:00 am | Foley High School Aug 22 Girls Varsity Tennis vs. Little Falls 4:30 pm | Apollo High School Aug 24 Boys Varsity Cross Country vs. Cathedral High School, Perham High School, Sartell High School, Sauk Rapids-Rice